courses

🎄 Vánoční soutěž o kurz
za polovinu 🎁

Pro každého zúčastněného máme odměnu v podobě slevy 15 % na libovolný kurz! 🎁

Třeba už přemýšlíš o novoročních předsevzetích. Máš sen změnit práci? Láká tě některý z IT oborů? Přidej se do vánoční soutěže o tvůj vysněný IT kurz. Pokud vyhraješ, získáš libovolný kurz za polovinu. Každý z účastníků soutěže navíc obdrží slevu 15 % na kurz podle své volby.

 A jestli s výběrem toho pravého kurzu váháš, využij kariérního poradenství zdarma

Jak se do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá na sociálních sítích Facebook, Instagram a Linkedin. 

Úkol je následující – napiš do komentáře pod příspěvek ten nejoriginálnější důvod, proč bys měl/a kurz za polovinu ceny získat právě ty, a to v podobě básně. Báseň zároveň musí obsahovat nějakou zajímavost o Praha Coding School (tak, aby do básně smysluplně pasovala, inspiraci hledej na webu). Za další nezapomeň v básni zmínit kurz, který by tě zaujal nejvíce. Báseň může být jakkoliv dlouhá. 

Soutěž probíhá od 5. 12. (hodinou zveřejnění na soc. sítích) a končí 31. 12. 2023 v 00:00. 

Jak to vyhodnotíme?

Výherce vánoční soutěže musí splňovat veškeré podmínky uvedené v pravidlech

Nejoriginálnější příspěvek vyhodnotíme podle našeho usouzení (rádi se pobavíme). Není potřeba básnické střevo. Důležitý je kontext, nikoliv básnický potenciál 🙂.

Výsledky se dozvíte slavnostně formou příspěvku na sociálních sítích dne 5. 1. 2024 kolem 15:00 hod. Předem ještě v komentáři pod příspěvkem.

Vítěze následně zveřejníme zde na webu.

SOUTĚŽIT

 

*Soutěž pořádáme z vlastní iniciativy. Nemá žádnou spojitost s Facebookem (nesponzoruje ji, nepořádá, ani za ni neručí). 

Registration
NECHÁM SI PORADIT