courses

NABÍDKA KURZŮ | PRAHA CODING SCHOOL

PŘIHLASTE SE NA KONZULTACI

Nevíte, který kurz je pro vás ten pravý nebo jaký programovací jazyk zvolit? Osobní konzultaci nabízíme zdarma!

 


Data

Datová Analytika

Datovým analytikem za 8 týdnů? V kurzu Datová analytika se naučíte efektivně a prakticky pracovat s daty, vizualizovat je a analyzovat. Budete ovládat populární nástroje jako SQL, PowerBI a Python.
VÍCE INFORMACÍ
UX/UI

WEB (UX/UI) Design

Staňte se UX/UI designerem za 6 týdnů! Naučte se pracovat s nástrojem Figma, vytvářet funkční a uživatelsky přívětivě webové aplikace. Osvojte si principy design thinking nebo user experience research.
VÍCE INFORMACÍ
WEB

Web Development (Full-Stack)

Staňte se webovým vývojářem díky intenzivnímu ONLINE kurzu Web Development (full-stack). Během 10 týdnů si vytvoříte vlastní webové stránky pomocí jazyků HTML, CSS, JavaScript, PHP. Naučíte se pracovat v GitHub a databázemi v MySQL.
VÍCE INFORMACÍ
Cybersecurity

Kybernetická bezpečnost

Během 8 týdnů se pod vedením profesionála z oboru naučíte základy etického hackingu, kryptografie, zabezpečení síťové architektury, penetračního testování. Naučíte se mj. vyhodnocovat rizika a bojovat proti kyberútokům.
VÍCE INFORMACÍ
Python

Programování v Pythonu

Chcete se naučit programovací jazyk, který je vhodný pro začátečníky, ale zároveň dostatečně výkonný pro pokročilé projekty? V intenzivním ONLINE kurzu se za 6 týdnů naučíte programovat v Pythonu od úplných základů. Získáte znalosti a dovednosti, které využijete napříč obory od vývoje aplikací přes analýzu dat až k testování.
VÍCE INFORMACÍ
Automated testing

Automatizované testování

Staňte se QA testerem díky intenzivnímu ONLINE kurzu Automatizované testování. Osvojíte si techniky automatizovaného testování a získáte pevné základy v Java, JavaScript, Selenium, Cypress a Postman.
VÍCE INFORMACÍ
Manual testing

Manuální testování

Nastartujte kariéru manuálního testera snadno a rychle! Naučíte se identifikovat chyby, seznámíte se s potřebnou dokumentací testerů a jak správně celý testovací postup provést.
VÍCE INFORMACÍ
11 studijos su lektoriumi vilnius coding school 5

1:1 výuka s lektorem

Kurz pro začátečníky i pokročilé | Individuální program dle potřeb studenta
VÍCE INFORMACÍ
Registration
NECHÁM SI PORADIT