courses

NABÍDKA KURZŮ | PRAHA CODING SCHOOL

PŘIHLASTE SE NA KONZULTACI

Nevíte, který kurz je pro vás ten pravý nebo jaký programovací jazyk zvolit? Osobní konzultaci nabízíme zdarma!

 


Laravel kurz technologie

Laravel (PHP) framework

V kurzu Laravel se naučíte vyvíjet vysoce výkonné weby rychle a efektivně. Tento PHP framework vám pomůže vytvořit intuitivní a elegantní syntax, která zjednodušuje proces vývoje a umožňuje se soustředit na samotnou logiku aplikace.
VÍCE INFORMACÍ
Framework Python Django

Django

Naučit se pracovat s Django frameworkem se vyplatí každému, kdo umí programovat v Python. Při vývoji aplikací vám ušetří spoustu času, zefektivní práci a přinese do kódu přehlednost. Navíc nabízí celou sadu nástrojů a funkcí, takže nemusíte tvořit úplně od píky.
VÍCE INFORMACÍ
kurz React

React

Naučte se jeden z nejpopulárnějších JavaScriptových frameworků, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé vývojáře. Již za 6 týdnů díky online kurzu získáte schopnosti a dovednosti k tvorbě vlastních webů a aplikací v Reactu. Takový základ se vám hodí k uplatnění v profesích jako Junior Web Developer, Junior React Developer, React Web Developer a dalších.
VÍCE INFORMACÍ
Kybernetická bezpečnost SOC Analyst

Kybernetická bezpečnost – SOC Analyst

Láká vás chránit organizace a firmy před kybernetickými hrozbami? Naučte se, jak je detekovat, analyzovat, vyhodnotit a účinně jim předcházet. Po absolvování kurzu můžete pracovat třeba v SOC týmech.
VÍCE INFORMACÍ
Datová analytika Power BI a SQL

Datová analytika – SQL a Power BI

Odborníci na data jsou velmi žádaní. Není divu. Jejich podrobná analýza a reporting přináší do businessu i vědy velké poznatky, které mají tendenci měnit budoucnost. Nauč se, jak pomocí SQL a PowerBI tyto poznatky z dat zprostředkovat.
VÍCE INFORMACÍ
Datová analytika Big Data

Datová analytika – Python, Big Data, AI a ML

Odhalte potenciál světa analýzy dat včetně Big Data. Naučte se s nimi manipulovat, analyzovat je a vizualizovat pomocí programovacího jazyka Python a jeho knihoven i za využití umělé inteligence a strojového učení.
VÍCE INFORMACÍ
kurz Linkedin

LinkedIn od A do Z

Získejte komplexní přehled o tom, jak využít LinkedIn jako mocného prostředníka pro budování kariérních příležitostí, navazování profesních vztahů nebo budování vlastního brandu. Udělejte ze svého dosud prázdného profilu ten nejúspěšnější marketingový nástroj.
VÍCE INFORMACÍ
Data

Datová Analytika

Datovým analytikem za 8 týdnů? V kurzu Datová analytika se naučíte efektivně a prakticky pracovat s daty, vizualizovat je a analyzovat. Budete ovládat populární nástroje jako SQL, PowerBI a Python.
VÍCE INFORMACÍ
UX/UI

UX/UI (WEB) Design

Staňte se odborníkem na UX/UI design za 6 týdnů! Získejte komplexní dovednosti k samostatné i týmové práci v produktovém týmu. Naučíte se pracovat s nástrojem Figma, tvořit funkční a uživatelsky přívětivé webové aplikace od wireframe po mockups. Zjistíte, jak dělat uživatelský průzkum, přemýšlet jako designér a všechno si otestujete na tvorbě vlastní aplikace.
VÍCE INFORMACÍ
WEB

Web Development (Full-Stack)

Staňte se webovým vývojářem díky intenzivnímu ONLINE kurzu Web Development (full-stack). Během 10 týdnů si vytvoříte vlastní webové stránky pomocí jazyků HTML, CSS, JavaScript, PHP. Naučíte se pracovat v GitHub a databázemi v MySQL.
VÍCE INFORMACÍ
Cybersecurity

Kybernetická a informační bezpečnost

Během 8 týdnů se pod vedením profesionála z oboru naučíte základy etického hackingu, kryptografie, zabezpečení síťové architektury, penetračního testování. Naučíte se mj. vyhodnocovat rizika a bojovat proti kyberútokům.
VÍCE INFORMACÍ
Python

Programování v Pythonu

Chcete se naučit programovací jazyk, který je vhodný pro začátečníky, ale zároveň dostatečně výkonný pro pokročilé projekty? V intenzivním ONLINE kurzu se za 6 týdnů naučíte programovat v Pythonu od úplných základů. Získáte znalosti a dovednosti, které využijete napříč obory od vývoje aplikací přes analýzu dat až k testování.
VÍCE INFORMACÍ
Automated testing

Automatizované testování

Staňte se QA testerem díky intenzivnímu ONLINE kurzu Automatizované testování. Osvojíte si techniky automatizovaného testování a získáte pevné základy v Java, JavaScript, Selenium, Cypress a Postman.
VÍCE INFORMACÍ
Manual testing

Manuální testování

Nastartujte kariéru manuálního testera snadno a rychle! Naučíte se identifikovat chyby, seznámíte se s potřebnou dokumentací testerů a jak správně celý testovací postup provést.
VÍCE INFORMACÍ
11 studijos su lektoriumi vilnius coding school 5

1:1 výuka s lektorem

Kurz pro začátečníky i pokročilé | Individuální program dle potřeb studenta
VÍCE INFORMACÍ
Registration
NECHÁM SI PORADIT