FIREMNÍ ŠKOLENÍ A VZDĚLÁNÍ|

INDIVIDUÁLNÍ

Vaši zaměstnanci se mohou zúčastnit našich skupinových kurzů. Zaměstnancům partnerských společností, jejichž školení hradí zaměstnavatel, nabízíme 15% slevu.

Chci vědět více

PRO TÝMY

Nabízíme školení přizpůsobená konkrétním potřebám vaší společnosti, pouze pro vaše zaměstnance. Školení mohou probíhat online, nebo naši lektoři mohou přijet do vaší společnosti. Cena těchto školení závisí na velikosti skupiny a místě školení. Pro více informací, prosím, vyplňte kontaktní formulář.

Chci vědět více

FIREMNÍ ŠKOLENÍ A VZDĚLÁNÍ

WEB (UX/UI) DESIGN

WEB (UX/UI) DESIGN

Tento kurz je určen pro dospělé, kteří chtějí změnit svou kariéru a pracovat v UX/UI designu (User Experience a User Interface).
Data

DATOVÁ ANALYTIKA

Kurz byl speciálně navržen pro lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru a stát se datovým analytikem nebo rozšířit svou současnou roli o znalosti v oblasti analýzy dat.
webdev

WEB DEVELOPMENT (FULL-STACK)

Tento kurz je vhodný pro pracující lidí, kteří jsou ochotni naučit se vytvářet webové stránky a nastartovat kariéru v IT.
Python

ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ V PYTHONU

Kurz základů Python je pro začátečníky nebo pro ty, kteří si své znalosti chtějí prohloubit a zlepšit.
AUTOMATIZOVANÉ TESTOVÁNÍ

AUTOMATIZOVANÉ TESTOVÁNÍ

Tento kurz je vhodný pro pracující lidí, kteří jsou ochotni naučit se základy automatizovaného testování a nastartovat kariéru v IT.
MANUÁLNÍ TESTOVÁNÍ

MANUÁLNÍ TESTOVÁNÍ

Tento kurz je vhodný pro pracující lidí, kteří jsou ochotni naučit se základy manuálního testování a nastartovat kariéru v IT.
cyber security courses

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Tento kurz je určen pro dospělé, kteří chtějí změnit svou kariéru a pracovat v oblasti kybernetické bezpečnosti.
AGILNÍ MANAGEMENT

AGILNÍ MANAGEMENT

Tento kurz je určeno všem, kteří se zajímají o efektivní a jednoduché projektové řízení založené na agilních principech.

NECHÁM SI PORADIT

HLEDÁTE IT SPECIALISTY?
MŮŽEME VÁM POMOCT!

Hledáte stážisty nebo juniorní specialisty, kteří jsou odhodlání dále se rozvíjet a růst v rámci tvoji společnosti?

Praha Coding School připravuje juniorní specialisty, kteří jsou schopni pracovat ve front-end (HTML5, CSS3), back-end (PHP + JavaScript) či Pythonem, zpracovat datovou analýzu, pracovat ve web designu (UX, UI), oblasti kybernetické bezpečnosti či automatizovaného a manuálního testování.

Kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít ideální kandidáty, které hledáte.

Registration
NECHÁM SI PORADIT