courses

Často kladené otázky

NA CO SE NÁS NEJČASTĚJI PTÁTE

Je možné uhradit školení na splátky?

Ano, školení můžete platit na splátky. Splátkový kalendář vždy domlouváme individuálně podle potřeb studenta. Pro více informací nás prosím kontaktujte na: info@prahacoding.cz.

Můžu se zapsat na váš kurz, i když nemám základní znalosti programování a jsem úplný nováček?

Naše školení jsou určená pro začátečníky, kteří se rozhodli změnit svou kariéru.
Převážná část našich studentů je o něco starší a již mají nějaké pracovní zkušeností z jiného oboru, ale rozhodli se svou kariéru změnit — většinou bez předchozích znalostí programování. Do kurzu přijímáme každého, avšak radíme, abyste zapsání do kurzu dobře zvážili a zapsali se s pevným odhodláním věnovat učení svůj osobní čas.

Co mám dělat když zmeškám lekci?

Všechny lekce budou nahrávány, takže pokud nějakou lekci zmeškáte, můžete si ji zpětně kdykoliv pustit. Nahrávky vám také mohou pomoci učit se samostatně nebo osvěžit si své znalosti.

Jak těžké si bude najít práci po absolvování těchto kurzů?

Každému, kdo úspěšně absolvoval naše vzdělávací kurzy, získal dobré hodnocení od lektorů a nezmeškal více než tři přednášky, pomáháme hledat práci. Pomůžeme vám také napsat silný životopis a připravit se na pracovní pohovor.

Mohu po provedení platby změnit termín kurzu?

Ano, termín kurzu můžete změnit pokud do počátku kurzu zbývají alespoň 3 týdny.

Jakou přidanou hodnotu má váš certifikát a jaké informace obsahuje?

Certifikát — oficiální potvrzení vaší účasti na kurzu. Certifikát můžeme vystavit pouze pokud nebyly zmeškány více než 3 lekce. Pokud zmeškaných lekcí bylo více — po dobu celého roku se můžete vrátit a zopakovat si zmeškanou část kurzu zdarma.
Certifikát je oficiálním dokumentem, který škola vystaví při absolvování kurzu.
Vystavení certifikátu nezaručuje umístění do zaměstnání. Při hledání práce máme k dispozici další možnosti, které vám pomohou úspěšně obsadit pozici v IT sektoru. Důležité je samozřejmě mít ty správné znalosti, motivaci, nadšení a chuť se dále učit. 😊 Informace v certifikátu budou obsahovat podrobnosti o akademických hodinách, které byly absolvovány v rámci kurzu.

Potřebuji mít svůj počítač?

Pro naše online kurzy budete potřebovat svůj vlastní počítač.

Jaký je minimální požadavek na vhodný počítač?

Požadovaný software: Operační systém není starší než Windows 7, Mac OS X Leopard. Také doporučujeme interní paměť alespoň 8 GB, lépe vyšší.
Všechny programy potřebné pro kurz jsou licencované a bezplatné a lektor vám je ukáže.

Jak mohu za školení zaplatit?

1. Bankovním převodem;
2. Celá částka nebo na splátky.

Který IT obor je pro mě ten pravý?

Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší kariérní cestu v IT, přihlaste se na bezplatnou kariérní konzultaci zde: http://prahacoding.cz/career-centre/

Chci získat kariérní konzultaci ZDARMA.

Přihlásit se na kariérní konzultaci zdarma můžete zde: http://prahacoding.cz/career-centre/

ZPĚT
Registration
NECHÁM SI PORADIT